HAKKIMIZDA
TEKLİF SORGULAMA HAKKINDA
4734 Sayılı kanunun  38 inci maddesine göre teklifleri aşırı düşük olarak belirlenen istekliler Genel tebliğin 45 ve 79 uncu maddesinde belirtilen usuller doğrultusunda aşırı düşük savunmaya tabi tutulmaktadırlar.

Gerek yasal mevzuatın sürekli değişikliğe uğraması nedeniyle güncel mevzuatın siz değerli istekliler tarafından takip edilememesi, gerekse K.İ.K. tarafından  Genel Tebliğ deki ilgili maddeler hakkında sürekli içtihat değişikliğine gitmesinden dolayı , gerekse ihaleyi yapan idareler tarafından tesis edilen işlemlerin hatalı olmasından kaynaklı olarak aşırı düşük savunmalarınız çok basit hatalar nedeniyle değerlendirme dışı bırakılmaktadır.

Bu aşamada;  Siz değerli isteklilerin, olası bir hak kaybına uğramaması için İHALE MEVZUAT DANIŞMANLIK  kuruluşu olan TEKLİF SORGULAMA uzman kadrosu ile yapacağı  çalışmalar ile yanınızda olmaya devam edecektir.

FİRMAMIZ  K.İ.K. KARARLARI ABONELİĞİ VE İHALE MEVZUATI HAKKINDA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTE OLUP, AŞIRI DÜŞÜK SAVUNMA HAZIRLAMA HİZMETİ İLE SINIRLI DEĞİLDİR.

 

FİRMAMIZIN DİĞER HİZMETLERİNE AŞAĞIDAKİ ADRESLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

K.İ.K. KARARLARI ABONELİĞİ İÇİN

İHALE DANIŞMANLIĞI İÇİN
DUYURU & HABER
SEKTÖREL DUYURU & SON HABERLER
» tüm haberler
Sağlık Mahallesi
Marmara Sk. No: 16/16
Çankaya / ANKARA
0 312 232 00 25 ( pbx )
0 507 639 14 93
info@teklifsorgulama.com
Web Design Web Tasarım
cold storage

bez çanta

lazer epilasyon

nemlendirme sistemleri

ozon tedavisi

ankara gülüş tasarımı

bebek oyunları

Briquette Prices

ortodontist ankara

seçim çantası


Mantar Nemlendirme Sistemleri
Psikoteknik Merkezi
dik milli kırıcı
bebek oyunları
2022 diş tedavi fiyatları